KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396059
nr 1539 6059
Georg Lagerstedt
(1892-1982), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1925. Olja på duk, 107x72cm, yttermått inklusive ram: 118x83cm
Kondition: dukskador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:26:10
3/5 11:00:08
1.000 kr
3/5 21:41:51
Georg Lagerstedt
Läs mer om Georg Lagerstedt